Авто з США

Популярні моделі

Зараз на аукціоні

Зазначена ціна є індикативною і розрахована на основі статистичних даних про продажі автомобілів відповідного модельного року, марки і моделі на аукціонах Copart та Iaai на території 48 континентальних штатів США за період двох останніх місяців з поточної дати оголошення.
Що пропонує наша компанiя?

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ, БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ!

Допоможемо підібрати автомобіль на аукціонах в США відповідно до ваших уподобань та бюджету. Наші фахівці проведуть аналіз стану авто, перевірять його історію та особливості експлуатації за допомогою CarFax і AutoCheck.

Надаємо деталізований розрахунок вартості авто. Наша проста і прозора система калькуляції виключає приховані націнки і переплати.

Працюємо офіційно. Договір гарантує виконання зобов'язань протягом всього співробітництва. Ми поважаємо своїх клієнтів і намагаємося зробити так, щоб вони були впевнені у результаті, а в разі форс-мажору - застраховані.

Участь в онлайн-торгах на аукціонах Copart, IaaI, Manheim. Добре орієнтуючись в ціновій політиці авторинку США, наші фахівці допоможуть придбати автомобіль за найоптимальнішою ціною. Наше завдання - не просто купити вам авто, але і зробити купівлю максимально вигідною.

Оплата здійснюються на підставі виставленого покупцеві інвойсу SWIFT-переказом через банк, що гарантує прозорість угоди.

Доставка авто в Україну однією з провідних логістичних компаній світу. Ми здійснимо транспортування автомобіля з майданчика аукціону в порт США, його завантаження в контейнер і на судно. Надамо фотозвіт кожного етапу. Завдяки нашій системі трекінгу, ви зможете контролювати місцезнаходження авто, аж до його прибуття та вивантаження в порту Одеси.

Ми проконтролюємо вивантаження автомобіля. Наші брокери візьмуть на себе оформлення необхідної документації та розмитнять ваше авто згідно інвойсу, без зайвих доплат і завищення ціни з боку митниці.Автомобіль, ключі від нього і повний пакет документів ми передамо власнику на виїзді з порту Одеси. Тепер ви - повноправний і, головне, задоволений власник машини з Америки, яка обійшлася Вам на 20-40% дешевше аналогів, що представлені на авторинку України.

Замовити зворотній дзвінок

Наш консультант зв'яжеться з вами

Розрахунок митних платежів легкового автомобіля

Success/Error Message Goes Here

Тип двигуна

Рік випуску

Об'єм

см33

Ємність аккумулятору

кВт/год

Вартість в доларах США

uk